Správa SF

Hledáte správce pro svůj svěřenský fond? Potom jste zde správně. Nabízím Vám službu profesionální správce.

Při výběru správce je důležité najít zkušeného, nezávislého odborníka, který bude Váš fond spravovat. Se správou svěřenského fondu se standardně pojí celá řada povinností. Správa bývá často náročný úkon, je spojená s vysokou odpovědností. V neposlední řadě je to i časově náročná záležitost. Proto je dobré již samotnou volbu správce nepodcenit. 

Proč zrovna já?

U mě máte jistotu právnického vzdělání, znalostí a praktických odborných zkušeností přímo z oblasti svěřenských fondů a naprosté profesionality při výkonu funkce svěřenského správce.

Službu můžete využít i v případě, že si fond spravujete sami, ale potřebujete spolusprávce. Tuto možnost oceníte v případě, že jste například zakladatelem fondu a podobně, kdy zákon vyžaduje, abyste fond nespravovali samostatně, ale společně s jinou (nezávislou) osobou. Pokud v této situaci svěříte úlohu spolusprávce mně jakožto profesionálovi, nemusíte mít žádné obavy.

Jako profesionální správce nejsem žádným způsobem citově či rodinnými vazbami spjata se zakladatelem fondu, anebo dalšími osobami zainteresovanými na svěřenském fondu. Věci tak řeším odborně, objektivně a nezávisle.

Kolik to stojí?

Časová náročnost se liší v návaznosti na složitost a strukturu svěřenského fondu. Standardně se svěřenské správě věnuji za 2500 Kč/hod. V návaznosti na charakter Vašeho svěřenského fondu se lze domluvit také na paušální platbě. V případě zájmu o profesionální správu vašeho fondu mi neváhejte napsat o nezávaznou kalkulaci.