O MNĚ

"Hledám řešení, ne problém."

Kdo jsem?

Jsem specialistka na mimosoudní řešení sporů (mediace, rozhodčí řízení, vyjednávání), svěřenské fondy a likvidace obchodních společností.

Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Metropolitní univerzitu Praha. Své vzdělání jsem si v oblastech svého zájmu rozšířila na Ústavu práva a právní vědy v Praze a na Cambridge Business School v Praze.

Čemu se věnuji?

  • Mimosoudní řešení sporů

Jako právničku mě vždy zajímaly možnosti, které klientům umožní vyřešit svoje spory bez soudů. Soudní spory bývají zdlouhavé a nákladné, vyčerpávají obě strany a výsledkem je rozsudek, který mnohdy neuspokojí nikoho. Soud může zkoumat jen určité aspekty sporu navržené stranami, v potaz navíc bere jen ty doložené důkazy. Nevidí tak problém ve všech souvislostech a není možné zmínit vše, co jednotlivé strany považují za důležité.

Mimosoudní řešení vám nabídne prostor, možnost se vyjádřit a dospět v podstatně kratším čase k dohodě, jaká bude vyhovovat vám i druhé straně.

Jsem zprostředkovatelka, mediátorka, rozhodkyně, vyjednavačka. Naším společným vítězstvím je vaše spokojenost.

  • Svěřenské fondy

Svěřenské fondy vnímám jako ideální možnost ochrany majetku. Jedná se o velmi rozmanitý nástroj, který umožní řešení celé řady situací a problémů a navíc je možné ho uzpůsobit každému klientovi přímo na míru.

  • Likvidace společností

Konec znamená nový začátek. Už od roku 2009 pomáhám s tím, aby vám konec vaší společnosti nepřinesl žádné problémy, proběhl rychle, efektivně a v souladu s legislativou a vy jste se mohli věnovat svým plánům do budoucnosti.

  • Marketing pro právníky a jiné odborníky

Od roku 2020 se věnuji marketingu pro obory, kde jsou možnosti v tomto směru mnohdy omezené. Ovšem i právníci, účetní, daňoví a finanční poradci nebo lékaři potřebují dát o sobě svým klientům vědět. Vím, jak na to a co funguje. Pomůžu vám získat nové klienty a vybudovat vaši značku.

Jsem vždy s vámi

Nejsem právní teoretik a nebudu vás zatěžovat teoretickými koncepty. S podnikáním mám vlastní zkušenosti. Nejprve jsem založila projekt Kvalitní překladatelé, vedla jsem franchisu společnosti Czech Cool Trade s.r.o., nyní vlastním poradenskou společnost Lerietisa s.r.o.

Jsem s vámi na stejné lodi. Vím, co potřebujete, a proto dokáži najít cestu k praktickému řešení vašich problémů.

Podívejte se na příklady mých dlouhodobých spokojených klientů nebo si přečtěte některé z mých odborných článků.

Zůstaňte se mnou

Sledujte můj blog a v případě potřeby mě kontaktujte.

Vzdělání:

2020 - 2022 - Mezinárodní vztahy a evropská studia - Cambridge Business School (MBA)

2018 - 2019 - Rozhodce a mediátor - Ústav práva a právní vědy (LL.M).

2017 - 2018 - Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví - rigorózní zkouška - Metropolitní univerzita (PhDr.)

2016 - 2017 - Trestní právo - rigorózní zkouška - Univerzita Karlova (JUDr.)

2015 - 2017 - Evropská studia a veřejná správa - Metropolitní univerzita (Mgr.)

2005 - 2012 - Právo a právní věda - Univerzita Karlova (Mgr.)

Členství v profesních organizacích: 

Asociace správců svěřenských fondů, z. s.

YCAP - Young Czech Arbitration Professionals


Znalost cizích jazyků:

Český jazyk - mateřský jazyk

Anglický - aktivně, schopnost profesionální práce

Španělský - aktivně, schopnost profesionální práce